Odbiór i zdanie kampera

Odbiór i zdanie kampera

Z pewnością zastanawiali się Państwo jak wygląda odbiór i zdanie kampera. Postaramy się przybliżyć jak to wygląda w Rodeo Campers. 

Wydanie kampera 
Wydanie kampera to dokładne zapoznanie się z pojazdem i jego obsługą. Przed pierwszą podróżą wynajmujący przechodzi szkolenie. Pokazujemy jak podłączyć prąd, uruchomić lodówkę, ogrzewanie, klimatyzację, nalać wodę czystą, opróżnić zbiornik wody szarej i WC, jak rozłożyć markizę. Podpowiemy na co zwrócić uwagę przy prowadzeniu kampera. W miarę naszej wiedzy służymy też radami związanym z planowaniem podróży. 

Zdanie kampera 
Po powrocie sprawdzamy czy kamper oraz jego wyposażenie jest w takim stanie jak przed wydaniem. Samochód przy zdaniu musi być czysty z zewnątrz i w środku, zatankowany do pełna, musi mieć opróżnioną kasetę z WC oraz zbiornik wody szarej. Dla wspólnej wygody i jasności zasad najmu przygotowaliśmy szczegółowy protokół zdawczo-odbirorczy, w którym opisujemy elementy wyposażenia.

Zwrot kaucji 
Zwrot kaucji nastepuje przy zdaniu kampera. Jeśli kaucja była wpłacona gotówką wynajmujący od razu dostaje zwrot, jeśli był to przelew pieniądze także zostaną przelane w dniu zdania kampera. Jest także możliwość opłacenia wyjazdu oraz kaucji kartą debetową czy kretytową. W razie uszkodzenia kampera szkody zostają pokryte z kaucji.  
Copyright ©2020 Rodeo Campers, All Rights Reserved.